Drogi Użytkowniku, Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy pobrać jedną z podanych poniżej, aktualnych i darmowych, przeglądarek

Google Chrome Internet Explorer Mozzila Firefox Opera Safari

Żyjemy w czasach cyfrowej rewolucji. Jak każda wielka zmiana, także i ta odciska piętno na naszej rzeczywistości. Dostęp do nowych technologii decyduje dziś o tym, czy będziemy chcieli i mogli gdzieś zamieszkać, czy nasza firma będzie mogła konkurować z innymi, wybierać najkorzystniejsze oferty, czy znajdziemy odpowiednich pracowników, jak łatwo będzie nam ze sobą współpracować - o naszych szansach na dobre życie. „Nasze” oznacza w tym wypadku nie tylko „moje” czy „twoje”, ale także „nasze wspólne” – szanse społeczności, w której żyjemy. „Peryferyjność” nie oznacza dziś jedynie dystansu fizycznego, ale także dystans komunikacyjny. „Wykluczenie” staje się nie tylko społeczne, ale także „cyfrowe”. Orange Polska ma wielki udział w tych przemianach.

Jako dostawca infrastruktury teleinformatycznej, wpływamy na atrakcyjność inwestycyjną poszczególnych regionów kraju i konkretnych lokalizacji. Dostarczając usługi telekomunikacyjne, ułatwiamy ludziom komunikowanie się między sobą, dbając o to aby każdy niezależnie od miejsca zamieszkania, zasobności portfela, wieku czy sprawności, miał zapewniony dostęp do możliwości, jakie dają nowe technologie.

wpływ społeczny Orange Polskaotwiera się w nowym oknie

Kwestie istotne dla firmy i jej otoczenia

W ramach dialogu z interesariuszami za najbardziej istotne w tym obszarze uznane zostały kwestie związane budową społeczeństwa informacyjnego. Nasi interesariusze zwracali uwagę zarówno na kwestie technologiczne związane z budową infrastrukturyotwiera się w nowym oknie telekomunikacyjnej, jak również na temat dostępności usług dla osób z niepełnosprawnością czy starszychotwiera się w nowym oknie. Wśród oczekiwań wobec nas, jako operatora telekomunikacyjnego znalazły się też działania związane z upowszechnianiem wiedzyotwiera się w nowym oknie na temat nowych technologii w społecznościach i edukacjiotwiera się w nowym oknie dotyczącej sposobu ich mądrego i twórczego wykorzystania.